سه خبرنگار ورزشی افغان در میان ۱۰ خبرنگار برتر ورزشی سال ۲۰۱۸ آسیا و اقیانوسیه

سه خبرنگار ورزشی افغان در میان ۱۰ خبرنگار برتر ورزشی سال  ۲۰۱۸ آسیا و اقیانوسیه

۲۱ دلو ۱۳۹۷

کابل-- سه خبرنگار ورزشی افغانستان، از سوی فدراسیون جهانی خبرنگاران ورزشی جزو ۱۰ خبرنگار برتر در حوزه آسیا و اقیانوسیه شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفته اند.

فیروز مشعوف خبرنگار ورشی شبکه تلویزیونی فریاد از ولایت هرات، صابر پیرزاد خبرنگار طلوع نیوز و ذبیح الله شهزاد خبرنگار و مجری ورزشی اسبق تلویزیون ورزشی۳ و طلوع که هر سه آنان اعضای اجرایی فدراسیون خبرنگاران ورزشی کشور افغانستان هستند، اخیرا در یک رقابت بین المللی شرکت کرده اند.

مشعوف به مرکز خبرنگاران افغانستان گفت که او با دو خبرنگار ورزشی دیگر از افغانستان،  اخیرا در رقابت مستند سازی ورزشی که میان خبرنگاران ورزشی ۱۱۹ کشور جهان برگزار شده بود، شرکت کرده و توانسته اند به جمع ۱۰ خبرنگار برتر در حوزه آسیا و اقیانوسیه راه یابند.

به مشعوف، جیانی میرلو رئیس فدراسیون جهانی خبرنگاران ورزشی، در نامه ای، قرار گرفتن این سه خبرنگار ورزشی افغان را در جمع ۱۰ خبرنگار برتر ورزشی آسیا و اقیانوسیه به آنان تبریک گفته است.

مرکز خبرنگاران افغانستان، این دستاورد را به این سه خبرنگار جوان تبریک می گوید و تلاش و پشتکار آنان را در زمینه پوشش حرفه ای رویدادهای ورزشی قابل قدر می داند.